Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się

O xtech.pl

Serwisy xtech.pl to wiodące elektroniczne media branżowe w polskim internecie. Nasze Serwisy gromadzą każdego miesiąca ponad 100.000 specjalistów z następujących branż:

Każdy z wymienionych wyżej Serwisów stanowi internetową platformę wymiany informacji i nawiązywania kontaktów biznesowych. Od 2012 roku wszystkie posiadają także wersję angielską.

www.xtech.pl
Naszą misją jest:
  • zbieranie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie rzetelnej i usystematyzowanej informacji o obsługiwanych branżach; 
  • dostarczanie użytecznego narzędzia do nawiązywania kontaktów handlowych uczestnikom obsługiwanych rynków pozwalającego na maksymalny zwrot ich inwestycji i wspomagającego rozwój obsługiwanych branż;
  • tworzenie partnerskiej przestrzeni dla współpracy między profesjonalistami z obsługiwanych przez nas branż.

 

Nasza działalność

Nasze Serwisy dostarczają użytkownikom przetworzonej i usystematyzowanej informacji technicznej i handlowej. Dzięki temu są pomocne w poruszaniu się po wyspecjalizowanych dziedzinach rynku. Ułatwiają odnalezienie informacji o firmach, produktach i usługach oraz dotarcie do najbardziej odpowiednich dostawców na nieprzejrzystym rynku. Z kolei firmom – dostawcom w obsługiwanych przez nas segmentach – Serwisy udostępniają narzędzia, które ułatwiają dotarcie do potencjalnych odbiorców.

Rozwój firmy

W centrum naszej filozofii biznesowej stoi użytkownik. Pragniemy, aby osiągał on korzyści z Serwisów branżowych xtech.pl. Właśnie dlatego, wraz z innymi uczestnikami rynku, ma on realny wpływ na kształt świadczonych przez nas usług. Strategia rozwoju Serwisów opiera się o ciągły proces doskonalenia produktu, jakości świadczonych usług oraz zwiększania sprawności organizacyjnej xtech.pl.