empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-03-09
Ramiona nośne HMI Teknokol w CSI S.A.

Nawiązanie współpracy z Teknokol

Dzięki nawiązanej współpracy z firmą Teknokol, będziemy w stanie zapewnić Państwu urządzenia o wysokiej jakości w korzystnej cenie, przy zachowaniu krótkiego czasu dostawy. Firma Teknokol dostarcza na rynek szeroki wachlarz ramion nośnych HMI, paneli kontrolnych i systemów sterowania. Zaletą urządzeń Teknokol jest niebywała elastyczność, ponieważ istnieje możliwość pełnej customizacji.

 

Produkty TEKNOKOL wyróżniają się:

  • efektywnością kosztową
  • szybkim czasem realizacji zamówienia
  • montażem modułowym
  • konfigurowalnością urządzeń
  • nowoczesnym designem
  • kompatybilnością i niezawodnością rozwiązań


Oferta Teknokol
Wśród produktów TEKNOKOL znajdują się systemy ramion podporowych z regulacją wysokości (TK120.900), systemy ramion nośnych a także panele sterowania i systemy obudów HMI, klawiatury, systemy Kiosk/Stand a także systemy chłodzenia, kolumny łączeniowe oraz lampy sygnalizacyjne LED.

 

Systemy ramion nośnych Teknokol

Najbardziej znanym i cenionym produktem Teknokol są systemy ramion nośnych, z przeznaczeniem dla małych (TK045), średnich (TK060) i dużych obciążeń, nawet do 120kg (TK120). Urządzenia te są kompatybilne z panelami sterowania Operator Control i obudowami HMI (Human Machine Interface). Teknokol oferuje dwie serie obudów HMI, linię ECO (ECO060, ECO090, ECO120 i ECO150) oraz TKP2000. Wszystkie są wyposażone w stopień ochrony IP65.

 

Systemy klawiaturowe, Kiosk/Stand

Wśród oferowanych systemów klawiaturowych, można znaleźć systemy ruchomych klawiatur, które pozwalają operatorowi na ustawienie klawiatury pod optymalnym kątem (KLV.01), model ekonomiczny, zapewniający wykorzystanie stałego kąta (KLV.02) a także najbardziej ekonomiczny model (KLV.03). Na systemy Kiosk/Stand składają się płyty i obudowy kiosków, kioski PC z uszczelnieniem IP65 oraz stojaki. Wszystkie kioski oraz stojaki są modułowe i ergonomiczne.

 

Chłodzenie Teknokol

Systemy chłodzenia Teknokol, to zarówno panelowe systemy chłodzenia jak i systemy do zastosowania zewnętrznego (outdoor). Systemy te są powszechnie stosowane w komunikacji, telekomunikacji i systemach bezpieczeństwa, gdzie niezawodność i długa żywotność są niezbędne. Kolumny łączeniowe to niezastąpiony produkt, wszędzie tam; gdzie ramię nośne i zespół paneli nie mogą być przymocowane do maszyny lub linii przemysłowej.

Lampy sygnalizacyjne LED to najszybszy sposób na poinformowanie o konieczności przeprowadzenia konserwacji, zamówienia materiału lub awarii maszyny przy użyciu zarówno światła, jak i alarmu.

Dodał:
CSI S.A.

Czytaj także