Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2018-12-15
3D Solutions – Targi Skanu i Druku 3D

Poświęcone technologiom przyrostowym przedsięwzięcie dedykowane profesjonalistom i hobbystom, w tym roku zlokalizowane zostało w niedalekim sąsiedztwie salonu z maszynami do obróbki ubytkowej, który reprezentuje tę gałęź przemysłu, która najsilniej wykorzystuje technologie przyrostowe.

Technologia 3D, która dziś podbija rynek i posiada coraz szersze zastosowanie w wielu dziedzinach życia, jest już znana od lat 70-tych ubiegłego wieku, choć w nieco innej, koncepcyjnej formie. Przez kolejne dziesięciolecia, była udoskonalana przez kolejnych twórców, których prace doprowadziły do obecnego kształtu i zastosowania. Dzięki drukarkom 3D można tworzyć między innymi prototypowe elementy wykorzystywane w motoryzacji, chirurgii czy robotyce, które dzięki precyzji i dostępności skracają czas procesów technologicznych, a przez to generują spore oszczędności.

Targi 3D Solutions to doskonała okazja, by spotkać branżowych ekspertów, zapoznać się z bogatą ofertą firm prezentujących drukarki 3D oraz pełen asortyment do ich prawidłowego funkcjonowania. Udział w targach 3D to także doskonała okazja do udziału w warsztatach traktujących o druku przestrzennym, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami, jakie otwiera przed przemysłem technologia 3D. Obecnie skanowanie 3D znajduje coraz szersze zastosowanie nie tylko w kontroli jakość, czy w inżynierii odwrotnej, ale także jako pomoc w remodelowaniu.

Ze względu na równolegle odbywające się targi Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, Modernlog, Focast oraz obecność liderów branży przemysłowej, 3D SOLUTIONS zyskują na wartości i mają szansę stać się dominującą imprezą poruszającą kwestie druku przestrzennego w Europie Środkowo-Wschodniej!

Komu dedykujemy targi?

  • producentom i dystrybutorom drukarek 3D,
  • firmom dostarczającym technologie skanu 3D,
  • przedsiębiorcom związanym z branżą wirtualizacji procesów technologicznych.

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

3D Solutions – Targi Skanu i Druku 3D

Nr telefonu: (61) 869 20 00 Pokaż numer
Adres e-mail: info@mtp.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe