Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2019-07-04
Jak usprawnić zarządzanie dokumentacją i informacją w procesie projektowania wyrobów?

Webinarium

Wybór optymalnego rozwiązania pozwalającego na szybkie wprowadzenie produktu cieszącego się popytem na rynku: przed takim wyzwaniem stoi wiele firm produkcyjnych. Pierwszy krok do realizacji powyższego założenia zwykle dokonuje się w dziale konstrukcyjnym. Dlatego tak ważne jest dbanie o płynną wymianę danych, informacji i dokumentów pomiędzy nim, a innymi działami przedsiębiorstwa.

Na webinarium przedstawimy funkcje i moduły systemu proALPHA ERP, które ułatwiają i automatyzują codzienne czynności wykonywane przez działy projektowania i konstrukcji. Omówimy praktyczne zastosowanie zintegrowanego systemu projektowania wyrobów w zakresie nadzoru nad przepływem zadań i zarządzaniem dokumentacją projektową oraz wykonawczą. Wyjaśnimy również, w jaki sposób system ERP usprawnia obsługą zmian technicznych, technologicznych i inżynierskich w dokumentacji technicznej wyrobu.

Zarejestruj się na webinarium i sprawdź jakie usprawnienia możesz wdrożyć w swoim procesie konstruowania i projektowania nowych wyrobów do produkcji.

DOWIESZ SIĘ:

  • Jak wykorzystać nowoczesny system ERP do automatyzacji i uproszczenia codziennych czynności wykonywanych przez dział konstrukcji?
  • Jak przechowywać dokumentację projektową i wszystkie powiązane pliki w jednym, spójnym repozytorium i w podejściu projektowym.
  • Jak efektywna i intuicyjna jest integracja pomiędzy systemem ERP proALPHA a systemami CAD?
  • W jaki sposób wersjonować dokumentacje techniczną wyrobu i zarządzać zmianą techniczną, technologiczną i inżynierską?
  • Jak zagwarantować płynność przepływu informacji wpływającą na harmonijne współistnienie działów i zespołu projektowego?
  • Jak obniżyć koszty utrzymania aplikacji informatycznych, dzięki eliminacji systemu PDM i konieczności opracowywania odpowiedniego interfejsu?

Webinarium kierowane jest do przedsiębiorstw, które prowadzą prace projektowe nad wyrobami, a w szczególności do przedsiębiorstw w których w procesach projektowania wyrobów oraz technicznego przygotowania produkcji występuje konieczność współdziałania zespołów projektowych odpowiedzialnych za różne podzespoły/elementy wyrobu lub za różne zadania w procesie projektowania oraz przygotowania produkcji i nadzorowania produkcji z wymaganiami. Poruszana na spotkaniu tematyka szczególności powinno zainteresować kadrę zarządzającą oraz menedżerów odpowiedzialnych za dział konstrukcji, zarządzanie produktem, informatykę, produkcję, logistykę i inne kluczowe obszary przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Założeniem webinarium jest przedstawienie faktycznych wyzwań biznesowych, z którymi spotykają się menedżerowie i omówienie konkretnych rozwiązań mających na celu zwiększanie efektywności firm w oparciu o aplikacje wspomagające zarządzanie.

Udział w webinarium może wziąć każdy, kto jest zainteresowany usprawnieniami w zakresie obsługi procesu projetowania wyrobu i przygotowania produkcji. Liczba uczestników jest ograniczona – zastrzegamy sobie możliwość odmowy udziału w przypadku przekroczenia ilość zgłoszeń.

Agenda wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są tutaj: https://erp-dla-produkcji.pl/projektowanie-wyrobow/

Kategoria wydarzenia:

Promocje

Terminy wydarzenia

Dodane przez

proALPHA Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Dąbrowskiego 1, 65-021 Zielona Góra
Nr telefonu: 68 50 66 500 Pokaż numer

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe