Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2020-03-17
Targi DremaSilesia 2020 odwołane
Najbliższy termin:
17 - 19.04.2020, Sosnowiec

„Wydarzenie zostało odwołane przez organizatora".

Targi DremaSilesia dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Są idealną przestrzenią dla przedstawienia współczesnych technologii i rozwiązań dedykowanych zarówno pasjonatom pracy z drewnem, jak i profesjonalistom z branży obróbki drewna.

DremaSilesia to największe branżowe targi regionalne, skupiające liderów rynku z kompleksową ofertą dopasowaną do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw z branży obróbki drewna z regionu południowej Polski. Z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem – edycja 2019 to 2000 m2 powierzchni wystawienniczej, oferta zaprezentowana przez 77 wystawców oraz obecność 1500 profesjonalnych zwiedzających reprezentujących branżę drzewną i meblarską.

Wydarzenie DremaSilesia z roku na rok gromadzi nowych wystawców, a kompleksowa oferta i ciekawy program towarzyszący przyciągają zwiedzających z całej Polski, jak również specjalistów z zagranicy. To znakomita okazja do poznania technicznych trendów i innowacyjnych rozwiązań w produkcji mebli i obróbki drewna. Przedsięwzięcie to stanowi idealną formę promocji, kreuje efektywne biznesowe relacje, które procentują długofalową współpracą. Kluczowym aspektem uczestnictwa w DremaSilesia jako targach regionalnych jest właśnie weryfikacja oczekiwań klientów w bezpośrednim kontakcie.

- W branży drzewno-meblarskiej wciąż przybywa miłośników pracy z drewnem. Dlatego z myślą o nich, w dniach 17-19 kwietnia 2020 wprowadziliśmy możliwość bezpłatnego wstępu na teren ekspozycji targowej w Sosnowcu wszystkim, którzy hobbystycznie zajmują się obróbką drewna i próbują swoich sił jako amatorzy stolarstwa - podkreśla Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów. DremaSilesia to nie tylko zróżnicowana oferta wystawców. Targom (17-19 kwietnia 2020, Expo Silesia, Sosnowiec) towarzyszyć będzie szereg interesujących wydarzeń przygotowanych we współpracy z partnerami: Fabryka Mebli Na Żywo, prezentacje i pokazy narzędzi i specjalistycznego oprogramowania, warsztaty parkieciarskie, spotkania z twórcami internetowymi, strefa antysmogowa, w ramach których poruszane będą tematy istotne dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.

Link do targów: https://www.dremasilesia.pl/pl/

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

17-19 kwi 2020
Centrum Targowo - Konferencyjne, ., Sosnowiec, Polska

Organizator

DremaSilesia

Nr telefonu: (61) 869 20 00 Pokaż numer
Faks: (61) 869 29 56 Pokaż numer
Adres e-mail: info@grupamtp.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe