Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2020-03-16
XXIII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL
Najbliższy termin:
29.09 - 01.10.2020, Kielce

Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL są największym wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo-Wschodniej, cenionym także na świecie.

Wydarzenie odbywa się w cyklu dwuletnim i podczas każdej odsłony gromadzi liczne grupy wystawców oraz branżowych zwiedzających. Kolejna edycja targów METAL oraz towarzyszących im targów: ALUMINIUM&NONFERMET, RECYKLING, CONTROL-TECH oraz HEAT TREATMENT odbędzie się od 29 września do 1 października 2020 w Targach Kielce.

„Przemysłowa Jesień" w Kielcach daje niepowtarzalną okazję firmom, organizacjom, redakcjom zainteresowanym lub związanym z przemysłem odlewniczym do nawiązania dobrze rokujących kontaktów biznesowych o wymiarze globalnym i do umocnienia pozycji Polski na światowym rynku. Targi Kielce uważane są za pomost pomiędzy Wschodem a Zachodem. Od lat firmy z Ukrainy, Białorusi czy Rosji przyjeżdżają właśnie do województwa świętokrzyskiego na targi odlewnicze, by nawiązać kontakty handlowe, a położenie geograficzne i korzystna oferta są dla nich dodatkowymi atutami.

Link do targów: https://www.targikielce.pl/metal

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

29 wrz-1 paź 2020
., Zakładowa 1, Kielce, Polska

Organizator

Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL

Nr telefonu: (41p0 365 12 20, 606 447 384 Pokaż numer
Adres e-mail: pawelec.piotr@targikielce.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe