empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2023-05-31
Instrukcje stanowiskowe Lockout Tagout Procedury e-LOTO
Zasięg:
krajowy

Lockout/Tagout zabezpiecza pracowników działu utrzymania ruchu podczas remontów maszyn, czy usuwania usterek. Lockout-Tagout to system, który opiera się na pisemnych instrukcjach i procedurach. Specjaliści Industriel wdrażają kompleksowo Lock Out Tag Out, w tym również piszą instrukcje stanowiskowe Lock-Out.

Firma INDUSTRIEL oferuje 3 rodzaje instrukcji stanowiskowych Lockout/Tagout:

  1. Instrukcje LOTO w formie tabelarycznej - umiejscowienie punktów LOTO jest przekazane w formie opisowej (np. Wyłącznik remontowy znajduje się na głównej szafie sterującej maszyny "C", pod ścianą, w nawie 12).
  2. Instrukcje LOTO oparte na schemacie maszyny - gdzie naniesione są odpowiednie punkty LOTO oraz pokazane jest miejsce w którym instrukcja się znajduje na maszynie, aby można było zorientować się w kierunkach.
  3. Instrukcje LOTO ze zdjęciami - gdzie oprócz głównego zdjęcia maszyny, pokazane są na przybliżeniach punkty LOTO. Dodatkowo można pokazać zdjęcia blokad, które mają być użyte oraz zdjęcia punktów odcięcia energii (np. zasuwa z pokrętłem), a nawet kolejne zdjęcie pokazujące założoną blokadę Lockout, kłódkę bezpieczeństwa i przywieszkę Tagout.

Tylko maszyny z 1 źródłem niebezpiecznej energii nie potrzebują instrukcji maszynowej. Zawsze jednak powinny być oznaczone punkty LOTO, jako niezbędne minimum.

Więcje informacji o LOCKOUT-TAGOUT-TRYOUT można znaleźć na stronie firmowej INDUSTRIEL - Autoryzowanego Dystrybutora marki Brady w Polsce.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży maszyn i narzędzi do obróbki.

Firma

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

Adres: Łazy Biegonickie 253, 33-340 Stary Sącz

Nr telefonu: +48 18 442 18 10 Skopiuj

Faks: +48 18 442 18 10 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl