Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2019-01-22
Modernizacje / restrukturyzacje / uzdrawianie firm z branży metalowej
Modernizacje / restrukturyzacje / uzdrawianie firm z branży metalowej
Zasięg:
krajowy

Firma z branży obrabiarkowej oferuje profesjonalną i rzetelną pomoc w uzdrawianiu firm z branży metalowej (produkcja części dla przemysłu obrabiarkowego, energetycznego, kolejnictwa i lotnictwa, branża odlewnicza, odlewnie staliwa i żeliwo sferoidalne).

Inwestujemy tylko i wyłącznie w zamian za przekazanie udziałów w restrukturyzowanej Firmie, na zasadzie umowy inwestycyjnej.

Oferujemy:

  • Modernizacje parku maszynowego, wdrożenie najnowszych technologii, modernizacje procesu obróbki, dostawę maszyn nowych i po modernizacji, całkowitą obsługę technologiczną w zakresie pozyskania nowych, rentownych zleceń.
  • Sfinansowanie zakupu potrzebnych materiałów, narzędzi do wykonania konkretnych zleceń, obsługę w zakresie kontroli jakości i dokumentów jakościowych, jako kompleksowy operator zamówień.
  • Kompleksowe szkolenie pracowników do obsługi wszystkich rodzajów maszyn CNC , obsługę informatyczną, oraz całkowity rebranding Firmy.Oferta skierowana jest do Firm które:

- z różnych powodów popadły w kłopoty finansowe,
- problemy z kadrą pracowniczą, co w obecnej sytuacji na rynku pracy jest częstym zjawiskiem,
- problemy z pozyskaniem jak i obsługą zleceń,
- problemy z obsługą bieżącego zadłużenia,
- również problemy z nadążaniem za postępem technicznym i rozwojem technologii obróbczych.

Bardzo interesuje nas inwestycja w ciekawy pomysł na produkcję. Zapewniamy 100 procent finansowania i całkowity nadzór. W takim przypadku, również finansowanie w ochronę patentów, w zamian zaprawa do produkcji na zasadzie wyłączności.

Wdrażamy najnowsze technologie obróbki cnc, oraz najnowsze technologie spawalnicze i odlewnicze, interesują nas inwestycje we wszystkie rewolucyjne pomysły z tym związane.

Inwestujemy tylko i wyłącznie w zamian za przekazanie udziałów w restrukturyzowanej Firmie, na zasadzie umowy inwestycyjnej.

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

Precyzja

Roman Piotrowski

Nr telefonu: 698 921 055 Skopiuj

E-mail: bigestcncmachines@wp.pl Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl