empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2023-10-31
OBRÓBKA METALI
Zasięg:
międzynarodowy

Obróbka mechaniczna – profesjonalny park maszynowy oraz doświadczona kadra

Jednym z profili działalności firmy ASCO S.A. jest świadczenie usług w zakresie obróbki skrawaniem. Posiadamy park maszynowy, przy pomocy którego jesteśmy w stanie obrabiać detale o dużych i skomplikowanych kształtach, z zachowaniem możliwie najwyższej jakości i dokładności obróbki. Proponujemy również doradztwo techniczne w celu wyboru optymalnych rozwiązań. Gwarantujemy sprawność w działaniu i krótkie terminy realizacji dzięki fachowej kadrze.

Dzięki wysokiej klasy maszynom, w skład których wchodzą maszyny zarówno konwencjonalne, obrabiarki sterowane numerycznie jak również profesjonalne centra obróbcze, możliwe jest wykonywanie takich zabiegów obróbki skrawaniem jak:

toczenie i wytaczanie
frezowanie powierzchni detali o maksymalnych gabarytach 
6000 mm/2500 mm/900 mm (dł./szer./wys.)
wiercenie
szlifowanie płaszczyzn (na długości do 6000mm), wałków (do 1000 mm) itp.

Ponadto w oparciu o sprawdzonych partnerów jesteśmy w stanie zaoferować inne usługi w zależności od zapotrzebowania klienta.

W naszym zakładzie obróbka skrawaniem wykonywana jest z wykorzystaniem nowoczesnych, wydajnych i gwarantujących precyzyjną pracę maszyn. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani fachowcy. Wszystkie urządzenia obsługiwane są przez doświadczonych specjalistów, którzy od lat wykonują rozmaite rodzaje obróbki skrawaniem.

Połączenie nowoczesnej i efektywnej technologii oraz wysokich kompetencji załogi to gwarancja uzyskania pożądanych rezultatów pracy. Dlatego obróbka mechaniczna w naszej firmie to pewność osiągnięcia precyzyjnie obrobionych elementów z zachowaniem powtarzalności.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży maszyn i narzędzi do obróbki.

Firma

ASCO

Adres: Śląska 35-37 , 81-310 Gdynia

Nr telefonu: 604 624 660 Skopiuj

Nr telefonu: 58 660 47 74 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl