Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2019-10-10
Produkcja elementów złącznych
Produkcja elementów złącznych
Zasięg:
międzynarodowy

Firma Sabner specjalizuje się w wydajnej produkcji wszelkiego elementów złącznych na automatach
sterowanych numerycznie

Ze względu na skalę zapotrzebowania do produkcji akcesoriów złącznych konieczne jest stosowanie wysokowydajnych technik wytwarzania. Najpowszechniejsze są tutaj procesy obróbki plastycznej takie jak kucie czy walcowanie pozwalające na masową produkcję śrub i nakrętek często w dziesiątkach milionów sztuk rocznie.

Jednakże istnieje duża grupa elementów złącznych nie nadających się do tego typu produkcji z różnych względów. Często bywa to niewystarczająca skala produkcji aby opłacalne było uruchamianie procesu masowego, ale bywa także że konkretny komponent jest zbyt skomplikowany aby dało się go w ten sposób wykonać.

W tego typu przypadkach nasze wydajne procesy seryjnej obróbki CNC doskonale sprawdzają się w produkcji wszelkiego rodzaju elementów złącznych. Szczególnie użyteczna jest tutaj technologia toczenia CNC realizowana na automatach tokarskich. Pozwala ona na produkcję wszelkiego rodzaju niewielkich części jak śruby, kołki, nakrętki, podkładki, nity, pierścienie, dystanse, kołnierze i wiele innych. Nieocenione okazują się tutaj podstawowe zalety obróbki CNC takie jak wysoka dokładność i precyzja, szybkość oraz powtarzalność procesu realizowanego dla tysięcy jednakowych elementów.

Firma

SABNER

Adres: Maków 15, 43-300 Bielsko-Biała
Nr telefonu: 733733774 Pokaż numer
Adres e-mail: info@sabner.pl
WWW: www.sabner.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl