empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2024-04-02
serwis i montaż
Serwis firmy Eurometal Sp. z o.o.
Zasięg:
krajowy

WŁAŚCIWA DOKUMENTACJA TECHNICZNA W JĘZYKU POLSKIM

Sprzedawane przez nas maszyny są w dużym stopniu niezawodne, mogą jednak ulec awarii. W przypadku stwierdzenia niewłaściwej pracy maszyny proszę przede wszystkim o sprawdzenie w odpowiedniej dokumentacji techniczno-ruchowej (każda dostarczona przez nas maszyna posiada dokumentację w j. polskim) możliwych przyczyn powstania niesprawności i możliwości jej usunięcia.


ZGŁOSZENIE NAPRAWY

Nasz fachowy serwis jest do Państwa dyspozycji. We wszystkich koniecznych przypadkach proszę o pisemne zgłoszenia naprawy w ramach gwarancji. Należy wówczas oprócz daty zakupu podać oznaczenie modelu oraz numer fabryczny.
 

MAGAZYN CZĘŚCI ZAMIENNYCH I MASZYNY ZASTĘPCZE

Sprzedawane maszyny mają zabezpieczenie w magazynie części zamiennych, na który składa sie ponad 4200 części, jest to największy magazyn części do obrabiarek chińskich w Polsce. Dla niektórych maszyn istnieje możliwość otrzymania obrabiarki zamiennej na czas naprawy.
 

PRZEGLĄDY I NAPRAWY POGWARANCYJNE

Przez ostatnie 8 lat pracy przez nasze ręce przeszło ponad 1500 maszyn. Zadowolenie użytkowników oprócz doświadczenia i wiedzy jest dla nase największą satysfakcją. Zapraszamy do skorzystania z prowadzonych przez nas napraw i przeglądów pogwarancyjnych..

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

EUROMETAL Sp. z o.o.

Adres: Miszewko 41, 80-297 Banino

Nr telefonu: 585500820 Skopiuj

Faks: 585500819 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: marketing@eurometal.com.pl Skopiuj
WWW: www.eurometal.com.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...