Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2012-04-17
Serwis i usługi CNC
Zasięg:
krajowy

Wieloletnie doświadczenie naszej wysokowyspecjalizowanej i doskonale wyszkolonej kadry serwisowej oraz ścisła współpraca z producentami obrabiarek, których jesteśmy dystrybutorem na rynku polskim, gwarantują najwyższą jakość oferowanych Państwu usług serwisowych.

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne nie tylko dla obrabiarek zakupionych w naszej firmie, w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, ale również serwis dla marek, których nie posiadamy w ofercie.

Nasz serwis przeprowadzany jest w pełni kompleksowo, począwszy od uruchomienia maszyny, poprzez jej przeglądy, konserwacje i naprawy, zarówno w aspekcie mechanicznym, elektrycznym, programów sterujących itp. Prowadzimy również szkolenia obejmujące naukę operowania, programowania i konserwowania oferowanych przez nas maszyn.

Wysoko wykwalifikowana kadra serwisu pozwala na realizowanie wymagań związanych z instalacjami i serwisowaniem maszyn. Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym, pozwalającym na serwis w zakresie mechaniki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, z pełnym zaufaniem możemy dawać gwarancję na wykonane przez nas usługi.

Mając na uwadze szeroki wachlarz potrzeb naszych klientów świadczymy usługi w zakresie:

-przeglądów technicznych,
-doposażenia obrabiarek
-dostawy części zamiennych.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży maszyn i narzędzi do obróbki.

Firma

AI Lab s.c.

Adres: ul. Rybitwy 15, 30-722 Kraków

Nr telefonu: 012 292 95 60 Skopiuj

Faks: 012 292 95 64 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...