Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2020-11-13
Serwis Waterjet
Serwis Waterjet
Zasięg:
międzynarodowy

Oferujemy serwis maszyn do cięcia wodą w pełnym zakresie. Począwszy od serwisowania głowic wysokiego ciśnienia, dozowników i zasobników ścierniwa po bardziej skomplikowanie zagadnienia takie jak wymiana uszczelnień intensyfikatora, obsługa hydrauliki siłowej i konserwacja napędów.

Wykwalifikowana kadra

Dzięki funkcjonowaniu w branży waterjet już od ponad dekady zbudowaliśmy stabilny i doświadczony zespół. W ciągu tego czasu sprostaliśmy skomplikowanym zagadnieniom z zakresu serwisowania maszyn do cięcia wodą. Dodatkowo nasza baza wiedzy jest ciągle poszerzana poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. 

Współpraca ze specjalistami

Ponadto jesteśmy w stałej współpracy ze specjalistami w zakresie bardziej zaawansowanych zagadnień z dziedzin takich jak hydraulika siłowa, sterowanie CNC oraz mechatronika.

Zaawansowane narzędzia

Dobry serwis oprócz wykwalifikowanych pracowników, musi posiadać odpowiednie, wysokiej jakości narzędzia, na których można polegać w każdej sytuacji. Dzięki wieloletniej działalności firmy w zakresie serwisu, dysponujemy zaawansowanym sprzętem dedykowanym do serwisowania maszyn do cięcia wodą. Pozwala nam to zmierzyć się praktycznie z każdym problemem!

Diagnostyka

Każdy serwis zaczyna się od odpowiedniej diagnozy. Nasze ogromne doświadczenie i bardzo szczegółowy wywiad z klientem pozwala nam dokonać wstępnej diagnozy jeszcze przed wyjazdem. Dzięki temu jesteśmy zawsze odpowiednio przygotowani zarówno w narzędzia jak i części. Skutkuje to dużą oszczędnością samego czasu poświęconego na serwis oraz niweluje potrzebe dodatkowych wyjazdów.

Komponenty najwyższej klasy

Serwisując maszyny poddawane tak dużym obciążeniom jak Waterjety wiemy, że kluczowe jest używanie części zamiennych wysokiej jakości. Długoletnia obecność na rynku maszyn do cięcia pozwoliła nam wyselekcjonować producentów oferujących niezawodne i trwałe części.

Wsparcie telefoniczne

Dla klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z naszym serwisem oferujemy również wsparcie telefoniczne. Dzięki temu wiele drobnych usterek jesteśmy w stanie rozwiązać zdalnie bez potrzeby przyjazdu. Najważniejsze dla nas jest jak najszybsze przywrócenie sprawności maszyny!

Serwis, na którym można polegać!

Wszystkie wyżej opisane atuty składają się na niezawodność serwisu. Zacznij korzystać z naszego doświadczenia i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

TECHJET Sp. z o. o.

Serwis, części zamienne, oprogramowanie IGEMS
Radosław Kardasiński - Doradca klienta do spraw technicznych

Nr telefonu: 668877023 Skopiuj

E-mail: r.kardasinski@techjet.eu Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal obrabiarki.xtech.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...