Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-08-11   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-08-11
Eksperci pod ręką dla fanów automatyzacji
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

W Manufacturing Technology Center (MTC) w Coventry zostanie zorganizowane bezpłatne wydarzenie, podczas którego eksperci z dziedzin robotyki i automatyzacji będą bezpłatnie dostępni dla uczestników. Celem jestem pomoc w podjęciu właściwych decyzji co do automatyzacji przedsiębiorstw.

Wydarzenie to, będące w istocie forum o nazwie „Otwarte laboratorium", przeznaczone jest dla osób, które dostrzegają potrzebę automatyzacji, jednak potrzebują pomocy. Pomoc ta może dotyczyć zarówno sprzętu, jak i jego integracji z produkcją czy pomiaru odnoszonych korzyści.

Jest to już piąte z serii takich wydarzeń, które odbywa się pod patronatem finansowanego ze środków UE projektu ROBOTT-NET, którego MTC jest partnerem. Jeremy Hadall, inżynier z MTC, powiedział: „Dzięki ekspertom pod ręką, dyskusjom przy okrągłym stole i studium przypadków będziemy mogli wyróżnić udane projekty, które czerpały korzyści z inteligentnej automatyzacji i pomóc ludziom w podejmowaniu właściwych decyzji. Chodzi o transfer technologii i dzielenie się najlepszymi praktykami "

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
the-mtc.org; machinery.co.uk

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :