Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-01-31   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-01-31
Międzynarodowe targi branży elementów złącznych i mocowań odbędą się już w marcu
Ilustracja nadesłana (Mack Brooks Exhibitions)
Ilustracja nadesłana (Mack Brooks Exhibitions)

8. międzynarodowe targi branży elementów złącznych i mocowań odbędą się już za kilka tygodni, w dniach 19–21 marca 2019 roku w pawilonach 1, 3 i 5 na terenach centrum targowego w Stuttgarcie w Niemczech.

Ta internetowa zapowiedź oferuje odwiedzającym możliwość zapoznania się z różnymi technologiami, które zostaną zaprezentowane podczas tegorocznych targów. Setki biorących udział w targach firm zapewnia szczegółowe informacje na temat swoich produktów, innowacji technologicznych oraz inteligentnych rozwiązań z zakresu elementów złącznych i mocowań. Kasa sprzedająca bilety jest już otwarta, a wejściówki można kupić na stronie internetowej targów.

Podczas targów Fastener Fair Stuttgart 2019 swoje innowacje oraz konwencjonalne systemy ze wszystkich obszarów technologii mocujących zaprezentuje ponad 960 wystawców z 44 krajów. Oprócz Niemiec, największego wystawcy, główne kraje biorące udział w targach to Włochy, Wielka Brytania, Francja, Turcja, Holandia i Hiszpania. Większość azjatyckich wystawców podchodzi z Tajwanu, Chin oraz Indii. Targi ponownie odbędą się w pawilonach nr 1, 3 i 5 na terenach wystawowych w Stuttgarcie w Niemczech. Powierzchnia wystawiennicza netto osiągnęła 22 tys. metrów kwadratowych, co oznacza wzrost o 5% w stosunku do 2017 roku. Poprzednim razem w wydarzeniu wzięło udział 11 709 odwiedzających z 91 krajów.

Obszerna internetowa zapowiedź targów, zawierająca szczegółowe informacje na temat wielu wystawców i ich produktów, jest już dostępna na stronie internetowej targów. W ramach przygotowań do wizyty na targach użytkownicy będą mogli wyszukiwać wystawców według kategorii produktów i dzięki temu wybrać to, co jest dla nich najważniejsze podczas tegorocznych pokazów. Odwiedzający mogą wyszukiwać profile wystawców, w tym produkty i usługi prezentowane podczas Fastener Fair Stuttgart 2019, oraz tworzyć swoją spersonalizowaną wersję zapowiedzi targów. Internetowa zapowiedź targów jest dostępna na stronie internetowej www.fastenerfair.com/stuttgart.

Inną możliwością przygotowania się do targów Fastener Fair Stuttgart 2019 jest internetowy planer – narzędzie, które pozwala odwiedzającym nie tylko sporządzić indywidualną listę wystawców posortowaną według różnych kategorii produktów, lecz także przygotować spersonalizowany plan pawilonów. Internetowy planer można znaleźć na stronie internetowej targów Fastener Fair Stuttgart:

Profil odwiedzającego targi Fastener Fair Stuttgart obejmuje sprzedawców, dostawców i producentów z różnych obszarów przemysłu, takich jak budownictwo, motoryzacja, produkty elektroniczne i elektryczne, produkty metalowe czy produkcja mebli.

Podczas czołowych targów z zakresu technologii elementów mocujących prezentowane są nowości z wszystkich obszarów branży. Profil wystawy obejmuje przemysłowe elementy mocujące, elementy mocujące wykorzystywane w budownictwie, systemy montażowe i instalacyjne, technologie produkcji elementów mocujących, sprzęt magazynowy i wykorzystywany w fabrykach, a także powiązane z tym usługi. Nowością w 2019 roku będzie specjalny obszar do prezentacji rozwiązań z zakresu klejów w pawilonie 1 „Bonding and Adhesive Technology Area" (Obszar technologii z zakresu klejów).

Targi Fastener Fair Stuttgart 2019 odbędą się w dniach 19–21 marca 2019 (wtorek–czwartek), w godzinach od 9:00 do 18:00 (wtorek–środa) i 9:00 do 15:00 (czwartek). Bilety wejściowe można teraz zakupić na stronie internetowej w obniżonej cenie 32 EUR lub na miejscu w cenie 45 EUR. Bilety są ważne przez wszystkie trzy dni targów.

Więcej informacji na temat targów, takich jak regularnie aktualizowana lista wystawców oraz wskazówki dotyczące dojazdu i rezerwacji zakwaterowania, można znaleźć na stronie internetowej: www.fastenerfair.com/stuttgart.

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Źródło:
Mack Brooks Exhibitions Ltd
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.