Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-03-08   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-03-08
Nowa wersja aplikacji do publikowania danych
Fot. Pixabay, CC0
Fot. Pixabay, CC0

Firma Tech Soft 3D, zajmująca się oprogramowaniami inżynierskimi, wypuściła właśnie na rynek HOOPS Publish 2018, najnowszą wersję swojego zestawu narzędzi do tworzenia i publikowania danych 3D.

HOOPS Publish może konwertować dane CAD do natywnych plików 3D PDF, HTML, STEP AP242, JT i 3MF, dzięki czemu inżynierowie będą mogli publikować swoje modele w celu dalszego wykorzystania czy drukowania 3D. Umożliwia także łączenie geometrii CAD z informacjami o produkcji produktu (PMI) i adnotacjami. Ponadto dokumenty PDF mogą być tworzone z zestawień materiałów (BOM), załączników do plików czy widoków i tabeli. Treści 3D mogą być także przeglądane w przeglądarce internetowej.
Eric Vinchon z Tech Soft 3D powiedział: "Dane techniczne poza inżynierią znajdują także zastosowanie w dokumentacji technicznej". Jego zdaniem, osoby korzystające z nich powinny mieć dostęp do danych, które są aktualne, podczas gdy obecnie tworzy się je ręcznie, co generuje błędy, a poza tym jest czasochłonne.

Vinchon stwierdził: „HOOPS Publish rozwiązuje ten problem, dając programistom narzędzie, które pozwala im pisać raz i publikować to wszędzie - programowo tworzyć bogate, interaktywne dokumenty, takie jak inteligentne raporty, instrukcje pracy, katalogi części, powiadomienia o zmianie projektu i inne. "

(KB)

 

 

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
longisland.news12; engineering

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :