Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2018-10-02   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-10-02
Strategiczne partnerstwo w świecie druku 3D
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

Potrzeba druku 3D i technologii jego digitalizacji staje się coraz powszechniejsza na całym świecie. Dotyczy to również Wielkiej Brytanii. Dowodem tego niedawno ogłoszone partnerstwo dwóch wielkich graczy tej branży na rynku brytyjskim.

Wiodący w branży technologii digitalizacji 3D i druku 3D SHINING 3D ogłosił współpracę z ArtSystems. Jest to jeden z największych dystrybutorów i dostawców usług w Wielkiej Brytanii. Jak powiedział Oscar Meza z SHINING 3D: "Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na technologię digitalizacji 3D i druku 3D, cieszymy się, że możemy współpracować z ArtSystems, aby dostarczać brytyjskim klientom kompleksowe rozwiązania 3D"

Pierwsza z firm istnieje od 2004 roku i przez te 14 lat zdołała zdobyć znaczące wpływy międzynarodowe, m.in. w Azji i USA, a nawet na Bliskim Wschodzie. Przewiduje się, że jej znaczenie na rynku brytyjskim będzie nadal rosło. ArtSystems jest z kolei najdłużej działającym, bo od 1986 roku, dystrybutorem w branży produkcji części. Jej obroty obecnie przekraczają 30 milionów funtów, czyli ponad 145 milionów złotych.

Partnerstwo to może przyczynić się do podwyższenia poziomu digitalizacji 3D oraz poprawić znacząco jakość drukowania 3D produktów i usług.

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
en.shining3d.com; 3ders.org

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :