Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2011-12-28   |  Ostatnia aktualizacja: 2011-12-28

System pomiarowy potrafiący mierzyć z dokładnością nanometra

System pomiarowy potrafiący mierzyć z dokładnością nanometra
System pomiarowy potrafiący mierzyć z dokładnością nanometra
Fagor Automation, spółka zależna Corporation Modragon, która specjalizuje się głównie w produkcji komponentów dla obrabiarek i dla sektora automatyki przedstawiła enkoder o rozdzielczości w nanometrowej skali.

Seria produktów (zarówno liniowe jak i obrotowe enkodery) opierają się na optycznej transmisji oraz na zjawisku odbicia świetlnego. Komponenty, które zostały w całości zaprojektowane przez firmę są niezwykle zminiaturyzowane.

Urządzenia Fagor Automation zapewniają dokładne i powtarzalne pomiary z dokładnością do 50 nanometrów. Mimo to, firma kontynuuje rozwój technologiczny w celu osiągnięcia jeszcze lepszej rozdzielczości.

Fagor Automation udoskonala wszystkie etapy życia produktu, począwszy od projektowania, a skończywszy na produkcji enkoderów liniowych i kątowych. Firma posiada cztery zakłady produkcyjne, jeden w Pekinie, a pozostały trzy w Gipuzkoa. Fagor Automation posiada dużą liczbę klientów, w tym duże międzynarodowe koncerny z sektora obrabiarek. Około 80% produkcji przeznaczone jest na eksport do krajów takich jak Niemcy, USA, Chiny, Tajwan, czy Brazylia.

(rr)
Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
machinetoolsonline

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe