Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2017-09-05
Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP do głębokiego tłoczenia od Metal Trade!

Autoryzowany przedstawiciel ACCURL na rynek Polski i Europy Centralnej, firma Metal Trade przedstawia przedsiębiorcom działającym w branżowy obróbki metali maszynę nowej generacji – Prasę Hydrauliczną ACCURL HPP, która całkowicie zmienia proces produkcji.


Metal Trade już od wielu lat szuka dla firm z branży obróbki metali maszyn i rozwiązań, które rozwiną im skrzydła i pozwolą na dalszy rozwój. Firma oferuje przedsiębiorcom sprzęt najwyższej jakości, który jest nie tylko wydajny, ale także ekonomiczny i spełnia najwyższe światowe standardy jakościowe.


Bez wątpienia tego typu maszyną jest Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP, która jest obrabiarką wysięgową do głębokiego tłoczenia. Urządzenie należy do kategorii solidnych i precyzyjnych maszyn konstruowanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które są dedykowane do wykonywania wielu różnych operacji.


Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP – ultra wydajność
Dokładna specyfikacja maszyny znajduje się na stronie Metal Trade w zakładce Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP. I zapewniamy, że wystarczy jedynie rzut fachowym okiem, by zobaczyć, z jak wydajnymi sprzętem nowej generacji mamy do czynienia. Maszyna doskonale nadaje się do profesjonalnych ślusarni i narzędziowni.
Użytkowanie prasy pozwala na precyzyjne operacje:
• formowania
• wykrawania
• gięcia
• prostowania
• wytłaczania skomplikowanych kształtów
• głębokiego tłoczenia

Doliczyć do tego musimy jeszcze inne, liczne korzyści, jakie dostajemy w pakiecie ACCURL HPP, jakie?

 

Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP
Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP

 


Wygodna produkcja
Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP to urządzenie z szerokim otwarciem, co zapewnia operatorom bardzo dużą swobodę w ustawianiu obrabianych elementów. Maszyna może również działać w trybie półautomatycznym, co umożliwia operacje manualne.
Pełne bezpieczeństwo!
Na wyposażeniu prasy znajdują się optyczne kurtyny bezpieczeństwa, służą one do monitorowania przestrzeni roboczej maszyny i w przypadku wykrycia ciał obcych automatycznie zatrzymują urządzenie.
Takie rozwiązanie całkowicie zapobiega wypadkom, zapewniając pełne bezpieczeństwo operatorom prasy. Dodatkowo maszyna posiada dwuręczną obsługę, a także kurtyny świetlne, które zapewniają doskonałą widoczność. Natomiast pełne zamknięcie napędu prasy chroni przed przypadkowym oparzeniem o części układu hydraulicznego.
Komfort pracy i redukcja hałasu
Pompa hydrauliczna o zmiennej wydajności zapewnia wysokie ciśnienie i duże przyspieszenie. Co istotne praca maszyny emituje jedynie 63 dB hałasu – co czyni prasę hydrauliczną ACCURL HPP jednym z najciszej pracujących urządzeń. Umożliwia to wielogodzinną pracę w dużym komforcie, co jest istotne zarówno dla operatora, jak i dla innych pracowników hali, w której odbywa się obróbka.
Oszczędność materiału i energii
Za sprawą zastosowania w prowadzeniu suwaka dodatkowych cylindrów roboczych, skutecznie wyeliminowano możliwości ewentualnego uszkodzenia maszyny lub obrabianego materiału. Jest to równoznaczne z minimalizacją strat w materiale.
Dodatkowo sama konstrukcja i tryb działania głównego cylindra pozwala na znaczną redukcję zużycia energii przez zespół roboczy pompy hydraulicznej, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd.
Prosta i intuicyjna obsługa
Prasa sterowana jest za pośrednictwem wygodnego panelu centralnego sprzężonego ze sterownikiem PLC i dotykowym panelem LCD HMI. Obsługa jest niezwykle intuicyjna, sprostać mogłyby jej nawet kobieta, mająca do czynienia z branżą obróbki metali jedynie u jubilera.
Skontaktuj się z Metal Trade i dowiedz się więcej!


Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP jest bezkonkurencyjną propozycją na rynku wykonaną z najwyższej jakości komponentów i z uwzględnieniem wszystkich europejskich norm. Zainteresowani kupnem maszyny na pewno miło się zaskoczą jej ceną! W celu zdobycia konkretnych informacji zapraszamy do kontaktu.


Naszą dewizą jest kompleksowe działanie! Dlatego każdy, kto zdecyduje się sprezentować swojej firmie prasę hydrauliczną ACCURL HPP, ma zagwarantowany jej transport. Dostarczymy ją do nowego domu, zainstalujemy i pokażemy jak dzięki niej rozwinąć skrzydła swojego biznesu!
Masz pytania? Napisz do nas, na wszystkie odpowiemy!

Autor:
Metal Trade
Źródło:
Prasa Hydrauliczna ACCURL HPP
Dodał:
Metal-trade.pl Wojciech Adamowicz

Czytaj także