empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów INFORMACJA ARCHIWALNA
Aktualizowany: 2021-05-14
Salon technologii laserowych Maszyny Polskie ma już rok.

Ponad 50 sprzedanych laserów fiber

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie w Toruniu działa już od roku. Po tegorocznej rozbudowie na klientów czeka 900 m2 z laserami różnej mocy, znakowarkami czy systemami filtrowentylacyjnymi.

Pierwszy w kraju salon technologii laserowych Maszyny Polskie otworzyły 15 maja 2020 roku. Przedsięwzięcie okazało się więc strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w obliczu pandemicznych obostrzeń.

- Dzięki niemu pandemia nie uderzyła w nas tak mocno, a klienci mogli zobaczyć maszyny pomimo odwołanych targów – mówi Aleksander Weiwer, prezes firmy Maszyny Polskie. I dodaje, że własny showroom stał się impulsem do rozwoju całego przedsiębiorstwa, które sprzedało już ponad 50 nowoczesnych laserów fiber. Dlatego Maszyny Polskie postanowiły iść za ciosem i z końcem ubiegłego roku zdecydowały się na rozbudowę.

- Salon spełnia nasze oczekiwania, jednak klienci oczekują od nas jeszcze większych możliwości wystawienniczych i większej liczby maszyn dostępnych od ręki. To dla nich się rozwijamy – podkreśla Weiwer. Do rozbudowy skłoniła także sytuacja na rynku związana z pandemią. - Dzięki naszemu salonowi klienci zainteresowani technologią laserową nie muszą tłoczyć się na imprezach targowych. Mogą odwiedzić nas, by w pełni bezpiecznych i komfortowych warunkach obejrzeć maszyny i poznać naszą ofertę – wskazuje.

Bo salon technologii laserowych to nie tylko same urządzenia, ale także możliwość konsultacji ze specjalistami w branży. Doświadczeni doradcy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania w stosunku do potrzeb i możliwości klienta.

W dotychczasowej części salonu klienci mogą zobaczyć maszyny firm Welldone, ZYMT czy Mipromet. Nowy segment w pełni dedykowany jest urządzeniom marki Senfeng, której Maszyny Polskie są wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Wystawę tworzą lasery, systemy filtrowentylacyjne czy prasy krawędziowe. Tym samym klienci mogą zobaczyć niemal całą ofertę urządzeń laserowych Maszyn Polskich. Urządzenia dostępne są w natychmiastowej sprzedaży, co eliminuje konieczność oczekiwania na dostawę od producenta i znacznie skraca czas potrzebny do instalacji.

Pracownicy Maszyn Polskich podkreślają, że pandemiczne ograniczenia nie wpływają na realizację zamówień. Ich obsługa, dostawa i montaż nowych urządzeń przebiegają bez zakłóceń. Bezproblemowo działa także serwis Maszyn Polskich na terenie całego kraju.

Sam salon działa zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Klienci mają dostęp do żelu dezynfekującego i jednorazowych rękawiczek.

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie znajduje się w Toruniu przy ul. Mazowieckiej 52-68. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00. Chcesz spotkać się z nami w innym terminie? Napisz do nas lub zadzwoń: bok@maszyny-polskie.pl, 604 820 313 i 539 825 517, https://maszyny-polskie.pl.  

Maszyny-Polskie 2021 - rocznica.jpg

Maszyny Polskie to dystrybutor maszyn do obróbki metalu, wiodący importer laserów fiber na naszym rynku. Jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem Senfeng Leiming Laser, jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber. Sieć punktów serwisowych na terenie całego kraju umożliwia najwyższą jakość obsługi posprzedażowej. Wszyscy pracownicy serwisu Maszyn Polskich szkolą się bezpośrednio u producenta oferowanych laserów.

Autor:
Maszyny-Polskie
Źródło:
Maszyny-Polskie
Dodał:
Maszyny-Polskie.pl

Czytaj także