Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2024-02-05
Maszyny Polskie z nagrodą ZPP dla najlepszego inwestora w regionie

Maszyny Polskie otrzymały przyznawaną przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców nagrodę Dobra Firma w kategorii najlepszy inwestor i firma wspierająca inwestycje. To kolejne już wyróżnienie dla toruńskiego dystrybutora laserów fiber.

Nagroda Dobra Firma trafia do przedsiębiorstw z ponadprzeciętnymi wynikami finansowymi, potencjałem innowacyjnym i rozwojowym oraz reputacją w branży.

- Cieszymy się, że ciężka praca całego naszego zespołu owocuje nie tylko świetnymi wynikami i dynamicznym rozwojem, ale też uznaniem ze strony niezależnych ekspertów – mówi Aleksander Weiwer, prezes firmy Maszyny Polskie. I przypomina, że imponująca dynamika przychodów przyniosła już w tym roku toruńskiej firmie tytuł Geparda Biznesu.

- Znakomite wyniki finansowe zawdzięczamy naszym klientom i zaufaniu, jakim nas obdarzają – podkreśla Andrzej Barczewski wiceprezes firmy Maszyny Polskie. - Dziś na konkurencyjnym rynku laserów fiber kluczem do owocnej współpracy jest opieka serwisowa. Często to właśnie dzięki niej klienci wracają do nas po kolejne urządzenia – dodaje. A stałych nabywców jest coraz więcej: Maszyny Polskie właśnie instalują czwartą już wycinarkę laserową w zakładzie jednego z klientów.

- Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka dobrze radzi sobie w obecnej sytuacji gospodarczej – zauważa Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Maszyny Polskie prócz znakomitych wyników finansowych mogą się pochwalić świetną dynamiką sprzedaży i unikalnymi w branży przedsięwzięciami. Należy do nich pierwszy w Polsce salon technologii laserowych w Toruniu, który po rozbudowie oferuje ponad 900m2 powierzchni wystawienniczej z laserami różnej mocy, znakowarkami czy systemami filtrowentylacyjnymi. Maszyny Polskie przecierają także szlaki w branży, jako pierwsze w kraju oferując obrabiarki wysokiej mocy renomowanych chińskich producentów. Wśród nich znajduje się laser ze źródłem o sile 12kW, prawdopodobnie pierwszy w Polsce laser dalekowschodniej marki o tak dużej mocy.

Organizatorem konkursu Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, zrzeszająca ponad 52 tys. firm, jedna z największych w kraju organizacji przedsiębiorców. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego i posiada przedstawicielstwo w Brukseli. Partnerami konkursu Dobra Firma są m.in. Polski Fundusz Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu.

Maszyny Polskie to dystrybutor maszyn do obróbki metalu, czołowy importer laserów fiber na naszym rynku. Jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem SENFENG Leiming Laser, jednej z największych chińskich firm produkujących wycinarki laserowe fiber.

Salon technologii laserowych Maszyny Polskie znajduje się w Toruniu przy ul. Mazowieckiej 52-68. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00. Chcesz spotkać się z nami w innym terminie? Napisz do nas lub zadzwoń: bok@maszyny-polskie.pl, 604 820 313 i 539 825 517.

Czytaj także