
Obecne modele 3D mogą być wytwarzane w niewyobrażalnie małych rozmiarach. Dzięki technologii druku 3D przekonał nas o tym także Boeing. Immersive Boeing Development Team wykorzystało tę technologię do wykonania modelu myśliwca.
Kluczem do produktywności pracowników jest kreatywność i zdolność tworzenia szybkich prototypów. Dzięki technologii rapid prototyping sprawa ta znacznie się upraszcza. Dzięki temu Boeing oszczędza wielką ilość czasu, dowiadując się dość szybko, czy proponowane przez inżynierów rozwiązania sprawdzają się w praktyce.
Firma lotnicza używa technologii proponowanej przez ZPrint, by produkować elementy i części zamienne w małej skali. Ta technika druku 3D pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie modeli wygenerowanych w systemach CAD, a nawet nadawanie częściom kolorów.
(rr)
Kategoria wiadomości:
Z życia branży
- Źródło:
- rapidprototypinginfo

Komentarze (0)
Czytaj także
-
Kluczowa rola wycinarek laserowych w obróbce metali
www.automatyka.plWycinarki laserowe zrewolucjonizowały przemysł obróbki metali, oferując niezwykłą precyzję i efektywność. Dowiedz się, dlaczego są one...
-
Urządzenia Print&Apply dla integratorów systemów automatyki
Print&Apply: jak te urządzenia mogą się przysłużyć integratorom systemów automatyki? Możliwość znakowania i śledzenia wyrobów w całym łańcuchu...
-
-