Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-07-25   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-07-25
Czas to pieniądz - również w branży obrabiarek
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

Wszyscy na pewno się zgodzimy, że niezależnie od branży, najcenniejszym aktywem jest czas. Nie inaczej rzecz wygląda, jeśli chodzi o obrabiarki. 3D Hubs wprowadził jednak innowacje, które mają umożliwić zyskanie tyle czasu, jak to tylko możliwe.

W ramach usług CNC i druku 3D koniecznych jest wiele interakcji, chociażby między dostawcami a działami zakupów, na temat tego co ma być przedmiotem transakcji, ile będzie kosztować itd. Narzędzie online 3D Hubs pozwala na dowolną ilość operacji, aby natychmiast zbudować i edytować informacje na temat usługi drukowania 3D, a jednocześnie szybko otrzymać wycenę.

Narzędzie to przesyła projekty na platformę, na której podlegają analizie Design for Manufacturing. Dzięki temu klient zostanie szybko powiadomiony, jeśli zostaną wykryte potencjalne problemy. W następnej kolejności otrzyma wycenę usługi. Co więcej, platforma umożliwia dzielenie się projektem ze współpracownikami lub ustawianie i wysyłanie przypomnień.

Przedstawiciele firmy podkreślają: „Słuchanie naszych klientów pozwoliło nam stworzyć technologię, która złagodzi ból utraty czasu w biznesie w najbliższej przyszłości."

(KB)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
3dhubs.com; machiningnews.com;

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :