Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-08-29   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-08-29
I AM Tomorrow – dla rozwoju druku 3D
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

I AM Tomorrow Challenge to inicjatywa stworzona w celu wspierania innowacji w druku 3D. Została ogłoszona przez Royal DSM – globalną firmę naukową i producenta materiałów.

Program jest adresowany do startupów i firm zajmujących się skalowaniem, koncentrujących się na analizie danych, sztucznej inteligencji i innych zaawansowanych rozwiązaniach. Głównym jego celem jest poszukiwanie podmiotów tworzących oprogramowanie usprawniające proces wytwarzania części przed prototypowaniem.

W jego ramach uczestnicy wezmą udział w szkoleniu trwającym aż dziesięć tygodni. Będzie się ono odbywać w Eindhoven, Bostonie i Massachussets w dniach 16-22 listopada. Uczestnicy będą mogli korzystać z sesji coachingowych ekspertów, kursów i możliwości nawiązywania kontaktów – wszystko w celu wspierania rozwoju. Po zakończeniu wybrane startupy będą mogły ubiegać się o finansowanie lub współpracę z DSM.

Inicjatywa powstała we współpracy z HighTechXL, szwedzką globalną firmą technologiczną Hexagon i holenderskim producentem drukarek 3D Ultimaker.

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
dsm.com; 3dprintingindystry.com;
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :