Powrót do listy wiadomości Dodano: 2011-03-25  |  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-25
MPC METAL z zezwoleniem w SSE EURO-PARK
11 marca 2011 roku MPC METAL otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK. Zatrudnienie zadeklarowane przez tego przedsiębiorcę na terenie Strefy wyniesie 35 osób. Przedsiębiorca poniesie łączne nakłady inwestycyjne w wysokości 7 mln PLN.

Firma MPC METAL planuje zakupić w Podstrefie Lublin działkę o powierzchni 1 ha, wybudować na niej halę produkcyjną o powierzchni ok. 1890 m2 wraz z towarzyszącą infrastrukturą oraz zakupić dwie specjalistyczne linie technologiczne do produkcji drutu i prętów ciągnionych. MPC będzie przetwarzać głównie wyroby walcowane ze stali niskowęglowych ogólnego zastosowania, stali średniowęglowych konstrukcyjnych oraz stali automatowych.

MPC METAL z siedzibą w Lublinie powstała w 2010 roku. Głównym przedmiotem działalności Spółki jest produkcja drutów i prętów ciągnionych. Produkty finalne firmy znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, meblarskim, w budownictwie, metaloplastyce i w kowalstwie artystycznym. MPC METAL zamierza eksportować swoje produkty na rynki wschodnie (Rosja i Ukraina) oraz zdobyć większy udział w rynku polskim (branża motoryzacyjna i przemysł elektromaszynowy).

(xt)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
PAIiIZ
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także