Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-11-17   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-11-17
Przyszłość produkcji 2020 w Pittsburghu
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

Postępy technologiczne zachodzą błyskawicznie, produkcja będzie wkrótce zupełnie czymś innym niż jest obecnie. W dniach 2-4 czerwca przyszłego roku w PittsburghuSmart Manufacturing Experience zapewni producentom możliwość współpracy z najbardziej zaawansowanymi technologiami inteligentnej produkcji.

Technologie te, takie jak uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja (AI) czy Internet rzeczy (IoT) zmieniają sposób zarządzania standardowymi operacjami. Dirk von Gal, dyrektor U.S. Events, SME, powiedział: „Producenci napotkają wiele nowych technologii w ciągu najbliższych lat, dlatego ważne jest, aby rozumieli, które narzędzia, sprzęt i procesy są najlepiej dostosowane do ich organizacji".

Wydarzenie obejmie wszystko, od drukowania 3D i produkcji części, przez bezpieczeństwo cybernetyczne, analizę danych i transformację siły roboczej. Lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo. Pittsburgh w ostatnich latach odrodził się jako centrum produkcji, zajmując ósme miejsce w kraju. Jest także siedziną jednego z najlepszych uniwersytetów.

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
manufacturingtomorrow.com; prnewswire.com
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :