Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-08-03   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-08-03
Przyszłość produkcji na szczycie
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

W dniach 26-27 czerwca odbył się Szczyt Technologiczny Future. Po raz pierwszy najwyższej klasy specjaliści wymienili poglądy w dziedzinie precyzyjnego szlifowania oraz przyszłości produkcji. Szczyt odbył się w salonie firmowym Supfiny.

W pierwszym dniu Rainer Bell, doświadczony pracownik, przedstawił słuchaczom imponujący potencjał internetu rzeczy (IoT) w zakresie zwiększenia wydajności produkcji. Z kolei od dr Cindy Herold uczestnicy otrzymali praktyczną wiedzę w zakresie zarządzania. Atrakcją był również wykład Tima Cole'a - znanego eksperta ds. cyfryzacji - na temat potencjału transformacji cyfrowej w różnych firmach.

Poza możliwością posłuchania wybitnych prelegentów konferencja oferowała także szansę na nawiązanie kontaktów i wymianę opinii w zakresie wyzwań związanych z cyfrową transformacją.
Organizatorzy uznali szczyt za udany początek. Dyrektorzy zarządzający firmy Karl-Heinz Richber i Oliver Hildebrandt powiedzieli: „Future Technology Summit 2019 to udany start serii. Już czekamy na kolejną edycję."

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
machiningnews.com;

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :