Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-09-16   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-09-16
Przyszłość produkcji – produkcja na odległość
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

Dzięki nowym technologiom coraz to większy nacisk kładzie się nie na fakt, czy da się wyprodukować daną rzecz, ale na to jak szybko można to zrobić. Unikalny model biznesowy zaproponowany przez RapidDirect ma na celu reformę procesu produkcji, aby był on maksymalnie wydajny.

RapidDirect oferuje produkcję i wysyłkę zaprojektowanych części do 24 godzin. Produkcja obejmuje szybkie prototypowanie, drukowanie 3D, a także obróbkę CNC, obróbkę blachy i formowanie wtryskowe. Największą nowością jest jednak interfejs online, poprzez który przyjmowane są zamówienia.

Jedynym zadaniem klienta jest wgranie do niego modelu części. Dzięki interfejsowi otrzymuje on wstępne oszacowanie ceny i plan technologiczny, na podstawie którego decyduje się na sfinalizowanie zamówienia.

Zespół RapidDirect liczy 150 wysoko wykwalifikowanych pracowników i dysponuje warsztatem o powierzchni prawie 20 000 metrów kwadratowych. To właśnie w nim produkowane są zamawiane części, które mogą być później używane i instalowane w wielu zakątkach świata.

(KB)

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
rapiddirect.com; machiningnews.com
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :