empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2024-02-14
Nicemach - automatyczne giętarki do drutu, rur i sprężyn

Technologie Formowania Metali to firma, która od samego początku działalności stawia na sprawdzonych i doświadczonych producentów maszyn. Dzięki temu podczas 15- letniej działalności nawiązaliśmy owocną współpracę z czołowymi markami z branży obróbki metali. Jedną z nich jest Nicemach – koreańska firma, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

Nazwa: Nicemach Co.Ltd.
Rok założenia: 1995
Siedziba: Daegu, Korea Południowa
Specjalizacja: giętarki do drutu, rur oraz sprężyn
Strona polska: http://nicemach.eu/pl/

O firmie.
Nowoczesne technologie, zaawansowana automatyka, wysoka jakość wykonania oraz niezawodność działania - to wszystko znaleźć można w urządzeniach oferowanych przez Nicemach Co.Ltd. Ten mający swoją siedzibę w Korei Południowej producent maszyn do obróbki drutu, rur i profili, na rynku działa już od ponad 22 lat. Stanowi jednego z czołowych specjalistów w projektowaniu i budowie wysokowydajnych urządzeń do obróbki metali.
Nowoczesny dział badawczo-rozwojowy oraz laboratorium, gdzie testowane są najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i programowe, tworzą podstawę najwyższej jakości produktów, jakie Nicemach oferuje. Firma jest beneficjentem wielu certyfikatów, wystawionych przez krajowe i zagraniczne jednostki certyfikujące, w tym m.in. systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 (TUV NORD CERT).
Zdolności produkcyjne tego koreańskiego producenta wynoszą ok. 160 zaawanasowanych technologicznie maszyn w ciągu roku.

Hale Nicemach
Hale Nicemach

Oferta
Na oferowane przez Nicemach urządzenia składają się giętarki automatyczne do trójwymiarowego gięcia drutu z kręgu i odcinków prostych, giętarki trzpieniowe do rur i profili oraz automaty do produkcji sprężyn. Tym co wyróżnia wszystkie maszyny wychodzące z fabryki tej koreańskiej firmy na tle innych tego typu sprzętów jest przede wszystkim:
- zastosowanie serwomechanizmów do głównych ruchów roboczych,
- brak stosowania układów hydraulicznych na rzecz pneumatyki.
Dzięki powyższemu, nie jest generowany nadmierny hałas w trakcie pracy, jak też zapewniona jest czystość produkcji.

Giętarki do gięcia drutu 2D i 3D
Maszyny umożliwiające powtarzalne, automatyczne formowanie skomplikowanych kształtów przestrzennych, jak też ramek i kół. Cały proces obróbki odbywa się bez ingerencji operatora. Giętarki dedykowane są do zróżnicowanej oraz wielkoseryjnej produkcji.

3DR 100
3DR 100

Giętarki do sprężyn
Automaty wyposażone w 11 osi sterowanych numerycznie, umożliwiające swobodne i precyzyjne ustawianie parametrów pracy zgodnie z potrzebnym kształtem detalu.

NMCL40
NMCL40

Giętarki do rur
Maszyny CNC do przestrzennego gięcia rur, kształtowników i prętów ze stali, stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu. Giętarki pozwalają na formowanie cienkościennych rur i profili o małym promieniu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości w zagiętych powierzchniach.

NPB15
NPB15

Nicemach w Europie
Firma Technologie Formowania Metali z koreańskim producentem współpracę nawiązała w 2013 roku, stając się jego przedstawicielem na rynku europejskim. Następnie po dwóch latach współdziałania zostaliśmy oficjalnym dealerem urządzeń marki Nicemach na terenie Polski, jak również innych państw w Europie. Oprócz sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej, TFM oferuje klientom natychmiastową dostawę maszyn prosto z magazynu, jak i możliwość robienia próbnych testów na giętarkach.

Więcej informacji na: http://www.tfm.pl.

 

Czytaj także