Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-06-24   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-06-24
Centrum produkcji e-rowerów
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

Volt to główny producent e-rowerów na rynku brytyjskim. Dla założyciela firmy wiodącym celem przez wiele lat było wzmocnienie produkcji na lądzie i centralizacja produkcji w Wielkiej Brytanii. W ramach realizacji tego założenia właśnie założono nowy zakład w Milton Keynes.

Zakład ten łączy innowacyjną automatyzację z ręcznym wykonaniem, z którego Volt jest znany. Nowa fabryka będzie mogła stworzyć nawet 25 tysięcy rowerów rocznie. Lokalizacja nie została wybrana przypadkowo. Milton Keynes wyrasta na rozwijające się centrum innowacji, w którym działa ponad 10 tysięcy firm.

James Metcalfe, założyciel i właściciel firmy, powiedział: „To fantastyczne osiągnięcie, aby uruchomić przestrzeń mimo dodatkowych obciążeń, jakie na nasze zespoły nakładają obecne ograniczenia COVID-19. Stawiliśmy czoła trudnemu wyzwaniu, jakim jest dostosowanie obiektów i procesów, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom i klientom, jednocześnie realizując nasze marzenie o dostarczeniu najnowocześniejszej fabryki rowerów elektrycznych."

(KB)

 

Kategoria wiadomości:

Nowinki techniczne

Źródło:
machinery.co.uk; manufacturingmanagement.co.uk
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także