Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-05-19   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-05-19
Platforma edukacyjna w czasach COVID-19
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

W Wielkiej Brytanii uruchomiono platformę ENGAGE, która zapewnia inżynierom i producentom dostęp do kursów doskonalących w cyfrowych umiejętnościach inżynierskich. Platforma ta umożliwia skorzystanie z szeregu kursów, od tych obejmujących pierwsze kroki aż po najbardziej wyrafinowane technologie i innowacje.

Inicjatywa nabrała rozpędu w czasie, gdy wiele osób zostaje w domach. Dzięki umożliwieniu nauki procesów cyfrowych zapewni tak bardzo potrzebny wzrost wydajności po epidemii. Wracający po kwarantannie pracownicy będą lepiej wykwalifikowani, a także będzie im łatwiej reagować na tempo globalnych innowacji w związku z czym firmy będą mogły szybciej powrócić do pełnej działalności.

CEO Enguinity Group, powiedziała: „ENGAGE to efekt niezwykłej współpracy całego sektora, która przyniesie rzeczywiste korzyści tysiącom użytkowników i całej branży brytyjskiej. Nie ma wątpliwości, że inżynierowie staną na pierwszej linii frontu w walce o ożywienie gospodarcze, a ta cyfrowa inicjatywa odegra w tym swoją rolę."

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
engineeringspecifier.com; machinery.co.uk
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :