Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-06-04   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-06-04
Technologia CNC w roli głównej
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

W Rosji odbędzię międzynarodowy konkurs z najnowszą technologią CNC w roli głównej, a uczestnicy zostaną przygotowani podczas specjalnych szkoleń. Zostaną one zapewnione przez DMG MORI, globalnego partnera branżowego WorldSkills International - konkursu, o którym mowa.

W sumie dostarczy on 45 maszyn. Wszystkie z nich są wyposażone w intuicyjny system operacyjny CELOS i nowoczesny system sterowania Siemens Sinumerik 840D Operate 4.7.

Tegoroczny, czterdziesty piąty już WorldSkills Competition odbędzie się pod koniec sierpnia w Kazaniu. Szacuje się, że przyciągnie uczestników z 60 krajów, którzy będą rywalizować w 56 konkurencjach. Konkurs ten polega na wyłonieniu najlepszych w danej dziedzinie, a są one bardzo odlegle: od stolarki przez florystykę po fryzjerstwo i elektronikę. Uczestnicy reprezentują najlepszych ze swoich rówieśników i są wybierani podczas analogicznych konkursów, które odbywają się w krajach członkowskich i regionach WorldSkills.

W dzisiejszych czasach istnieje duże zainteresowanie tworzeniem kompleksowego rozwiązania dla szkolenia personelu w zakresie budowy maszyn. Tworzone centra szkoleniowe przyczyniają się do wprowadzania i rozwijania nowych technologii. Jednym z głównych celów DMG MORI Academy jest szkolenie młodych profesjonalistów, aby utorować drogę do przyszłości dzięki najnowszym technologiom obrabiarek.

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
worldskill2019.com; machiningnews.com

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :