Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-05-11   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-05-11
Group PSA wraca do produkcji
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

Francuska Group PSA, prowadząca działalność motoryzacyjną, zamierza stopniowo i bezpiecznie uruchomiać w najbliższym czasie produkcję. Decyzja ta wynika ze względnego opanowania epidemii i ponownego otwarcia dealerów.

Już od momentu, gdy w Europie pojawił się koronawirus, dla Group PSA priorytetem była ochrona zdrowia pracowników i przetrwanie firmy. W okresie przestoju wdrożyła ona protokół wzmocnionych środków sanitarnych, które były przedmiotem systematycznych audytów ze związkami zawodowymi. Co więcej, ich stosowanie jest nadal regularnie weryfikowane.

Wiceprezes wykonawczy Yann Vincent powiedział: „Ochrona naszych pracowników i naszej firmy to dwie niematerialne zasady prowadzenia przez nas działalności. Protokół rozszerzonych środków zapewnia pracownikom wysoki poziom ochrony i jest pierwszym kryterium ponownego uruchomienia naszych zakładów produkcyjnych."

Dodał on na koniec: "Ponieważ działalność przemysłowa napędzana jest działalnością handlową, która jest naszym drugim kryterium, stopniowo i bezpiecznie uruchamiamy nasze urządzenia przemysłowe do produkcji samochodów oczekiwanych przez naszych klientów. Te dwa kryteria będą kierować naszymi decyzjami na nadchodzące tygodnie i miesiące. "

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
machinery.co.uk;
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :