empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2021-11-05  |  Ostatnia aktualizacja: 2024-02-14
TFM na targach ITM oraz STOM-TOOL
TFM na targach ITM oraz STOM-TOOL

Po zeszłorocznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną, do kalendarza wydarzeń branżowych powróciły targi ITM Industry Europe oraz targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. Firmy Technologie Formowania Metali oczywiście nie mogło na nich zabraknąć!

W Poznaniu podczas ITM zaprezentowane zostały zarówno maszyny dotychczas dostępne w naszej ofercie (m.in. prasa krawędziowa Hidroliksan, szlifierka taśmowa Ciclope czy przecinarka taśmowa Hamme), jak i nowości, z 11-osiową giętarką trzpieniową marki VLB Group na czele. Swoje miejsce miały tam również roboty współpracujące z działu automatyki TFM - TFM Robotics.

Relacja video dostępna jest tutaj.

Z kolei Stom-Tool w Kielcach to przede wszystkim premiera giętarki trójrolkowej PrimeARC - maszyny w całości zaprojektowanej i wykonanej przez zespół inżynierów naszej firmy Primetec. Dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyła się prezentowana współpraca robota TM12 Techman Robot z w pełni elektryczną giętarką trzpieniową VLB podczas odbioru i załadunku elementów do gięcia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za spotkania i rozmowy! Kolejne targi dopiero na wiosnę, jednakże wszystkie osoby zainteresowane maszynami do plastycznej obróbki metali i automatyzacji produkcji, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, gdzie jest możliwość sprawdzenia "na żywo" oferowanych przez nas rozwiązań. 

Więcej informacji na www.tfm.pl.

urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także