Powrót do listy wiadomości Dodano: 2014-10-14  |  Ostatnia aktualizacja: 2014-10-14
ThyssenKrupp inwestuje w Gdańsku
ThyssenKrupp inwestuje w Gdańsku
ThyssenKrupp inwestuje w Gdańsku

Najbliższe 7 lat przyniesie Gdańszczanom 700 miejsc pracy. Wszystko dzięki inwestycji niemieckiego giganta ThyssenKrupp. W centrum Pomorza otworzył on swoje Globalne Centrum Usług Biznesowych.

Z poziomu biura obsługiwane będą wszystkie europejskie spółki zachodniego koncernu. W Polsce zajmować się będziemy finansami, zasobami ludzkimi i nieruchomościami. Jeszcze w tym roku rozpoczęty zostanie proces rekrutacyjny, który wyłoni pierwszych pracowników.

ThyssenKrupp podkreśla, że za wyborem Gdańska na lokalizację nowej inwestycji stała przede wszystkim dostępność dobrze wykształconej kadry ze znajomością języków obcych, dobre położenie geograficzne oraz dynamiczny wzrost gospodarczy na północnym zachodzie Polski.

W Polsce działają już spółki córki ThyssenKrupp AG. Dostarczają produkty do branży budownictwa przemysłowego, hutniczej, komunikacyjnej i szynowej.

(rr)

Kategoria wiadomości:

Inne

Źródło:
bankier
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także