Powrót do listy komunikatów Dodano: 2019-08-14   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-08-14
Cyfrowe bliźniaki dla oprawek narzędziowych od SCHUNK

Od teraz SCHUNK zapewnia cyfrowe bliźniaki dla swoich standardowych oprawek narzędziowych

SCHUNK TENDO
SCHUNK TENDO

Norma DIN 4000 jest w chwili obecnej szeroko stosowana w sektorze narzędziowym. Wchodząc w kolejny etap w cyfryzacji zarządzania narzędziami, firma SCHUNK dostarcza teraz dane dotyczące swoich ustandaryzowanych oprawek narzędziowych: hydraulicznych oprawek TENDO, technologii mocowania poligonalnego TRIBOS oraz rozprężnych uchwytów narzędziowych SINO, bezpłatnie w postaci cyfrowych bliźniaków w ustandaryzowanym formacie opartym na normie DIN 4000. 

Lider kompetencji w dziedzinie systemów chwytakowych i technologii mocowań zapewnia przy tym spójność danych w całym łańcuchu procesowym CAD/CAM i stwarza doskonałe warunki dla symulacji, monitorowania kolizji i zarządzania zakładem. Wszystkie dane dostępne są obecnie w ustandaryzowanym formacie, dzięki czemu umożliwiają natychmiastowe wykorzystanie po pobraniu z witryny internetowej SCHUNK.

Wkrótce zostaną one także zintegrowane z istniejącymi bazami danych dotyczących narzędzi, takimi jak ToolsUnited i MachiningCloud. Dzięki tej cyfrowej usłudze SCHUNK istotnie przyczynia się do uproszczenia łańcucha procesowego z korzyścią dla wszystkich użytkowników systemów zarządzania narzędziami.

Kategoria komunikatu:

Nowinki techniczne

Dodał:
SCHUNK Intec Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.