Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-03-04   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-03-04
Konferencja AMUG w Chicago
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

Już za niespełna 3 tygodnie, w dniach 22-26 marca, w Chicago odbędzie się Konferencja AMUG (Additive Manufacturer's User Group). Spotkają się na niej inżynierowie, projektanci oraz producenci dodatków z całego świata.

W czasie tych czterech dni odbędą się prezentację, warsztaty oraz panele dyskusyjne. Głównymi tematami w tym roku mają być: lotnictwo, motoryzacja, służba zdrowia, energia, a nawet edukacja. Wśród mówców znajdują się prezydent AMUG Carl Dekker i dr Jonathan Harris z Mayo Clinic. Fast Radius i Renishaw zaoferują bezpłatne wycieczki po swoich obiektach

Miejsce konferencji również nie jest przypadkowe. Chicago bowiem stanowi centrum zaawansowanej produkcji w USA, a produkcja części jest tu dobrze reprezentowana.

AMUG jest stowarzyszeniem branżowym, które zostało założone w celu wspierania i ułatwiania wymiany idei i przepływu informacji między właścicielami i użytkownikami urządzeń do wytwarzania dodatków. Początkowo założone ono zostało założone tylko dla użytkowników jednej marki, ale do 2011 roku otworzyło się dla wszystkich zainteresowanych z branży.

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
engineering.com; amug.com
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :