empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2023-04-19  |  Ostatnia aktualizacja: 2023-04-19
Nowości produktowe maxon na targach Hannover Messe.
ECX PRIME 6 M
ECX PRIME 6 M

Podczas tegorocznych targów Hannover Messe (17-21 kwietnia 2023 r.) zostaną zaprezentowane najnowsze produkty firmy maxon, a także nowy katalog produktów 2023/2024 zawierający ponad 600 stron poświęconych technologii napędów.
Do wyróżniających się produktów należą zupełnie nowy ECX PRIME 6 oraz nowe rozmiary 65 i 85 serii EC frameless DT motors. Tegoroczna wystawa firmy maxon (hala 6, stoisko 44) opiera się w całości na tematyce „większy moment obrotowy i dynamika ruchu w jak najmniejszej przestrzeni".


W centrum uwagi znajdzie się nowy ECX PRIME 6: pierwszy silnik z nowej rodziny ECX PRIME. Nowe produkty ECX PRIME to szczególnie mocne, bezszczotkowe silniki z 4-biegunowymi wirnikami i uzwojeniami bez żelaznego rdzenia. ECX PRIME 6 w wersji M HP o średnicy zaledwie 6 milimetrów.


Po udanym wprowadzeniu na rynek silników EC frameless DT50S i DT50M, seria ta została poszerzona o wersje EC frameless DT65 i EC frameless DT85.


Dzięki GPX70 firma maxon rozszerza serię przekładni planetarnych, dodając dużą, konfigurowalną przekładnię w wykonaniu przemysłowym.


Wraz z nowymi silnikami ECX FLAT ze zintegrowaną elektroniką na rynku pojawiają się kompaktowe, bezszczotkowe silniki maxon które łączą zintegrowany regulator prędkości 4-Q ze sprawdzoną konstrukcją silnika o wysokim momencie obrotowym. Nowe kompaktowe napędy można łatwo obsługiwać za pomocą czterech cyfrowych i analogowych wejść i wyjść. To, co czyni je szczególnie wyjątkowymi, to fakt, że rozbudowane funkcje i parametry zintegrowanej elektroniki można konfigurować bezpośrednio online.

Więcej informacji dostępne pod poniższym linkiem:

 https://www.maxongroup.com/maxon/view/news/Bringing-product-innovations-to-Hannover-Messe

Przy okazji poznaj gamę produktów maxon dostępnych w katalogu online pod poniższym linkiem:

 https://online.flippingbook.com/view/1042987/

☎️ Skontaktuj się z nami już dziś !
W celu uzyskania szczegółowych informacji, wsparcia lub jeśli chcą Państwo otrzymać papierową wersję katalogu mogą się Państwo z nami skontaktować telefonicznie ☎️ (+48 618 800 830) bądź poprzez adres e-mail (sprzedaz@maxongroup.com).

#maxon #drivenbymaxon #rocketscience #exhibition

Kategoria komunikatu:

Nowinki techniczne

Dodał:
maxon Polska Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także