empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2016-10-10
Kupujesz waterjeta? Oto, co powinieneś wiedzieć o tej maszynie.

Zdecydowałeś się na zakup maszyny do cięcia wodą. Świetna decyzja, ponieważ waterjet naprawdę pomoże zrewolucjonizować każde przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe i dać całkiem nowe możliwości rozwoju. Jednak są rzeczy, o których trzeba wiedzieć, nim kupi się maszynę do cięcia wodą.
Jak każdą poważną decyzję biznesową, także zakup waterjeta, należy dokładnie, na chłodno, przeanalizować. Maszyna na pewno da całkiem nowy impuls dla rozwoju firmy. Jednak nim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu urządzenia, warto poznać to, co najbardziej istotne jeśli chodzi o waterjety.
Dlatego warto sięgnąć po poradnik, który przygotowali specjaliści – praktycy z firmy Techjet, lidera w sprzedaży waterjetów w naszym kraju. Dobrze jest czerpać wiedzę od osób, które znają praktycznie każdą śrubkę w maszynach do cięcia wodą. Taka wiedza to „ubezpieczenie" dla każdego kupującego przed podjęciem nietrafionej decyzji – a tego nikt przecież nie chce.

Maszyna do cięcia wodą będzie przecież nie tylko inwestycją na całe lata, ale też – w głównej mierze – ma przynieść firmie maksymalny zysk przy minimalnych nakładach.
W czym jednak tkwi problem? Czy waterjety aż tak bardzo różnią się od siebie? Z pozoru wszystkie wyglądają podobnie, różniąc się jedynie pewnymi elementami konstrukcyjnymi. Nic bardziej mylnego. Waterjety różnią się od siebie, i to pod wieloma względami. Warto o tym wiedzieć, nim podejmie się decyzję o zakupie konkretnej maszyny.

Więcej o tych różnicach w poradniku „Jak mądrze wybrać waterjeta" -warto poznać wszystkie techniki waterjetów:

Z pozoru wydaje się to dość łatwym zadaniem. Waterjety mają bowiem, mimo wielu odmienności oraz różnych producentów, także wiele cech wspólnych. Mają wannę, ramię lub bramę, głowicę, pompę i oprogramowanie. Z pozoru proste urządzenie. Jedna warto wgryźć się w szczegóły, ponieważ to w nich „tkwi diabeł" - a to bardzo ważne i dotyczy również waterjetów.
Na pewno warto zwrócić uwagę na pompę, która będzie napędzać naszą maszynę do cięcia wodą.
Sercem waterjeta jest pompa. W na rynku maszyn do cięcia wodą dominują dwa rozwiązania – pompa wzmacniaczowa i korbowodowa. Co by nie mówili różnego rodzaju „fachowcy", pompa wzmacniaczowa zawsze będzie bardziej wydajna i szybsza, niż korbowodowa. Zwłaszcza, jeśli myślimy o przemysłowym cięciu, na dużą skalę, przynoszącym konkretne zyski – nie cięciu hobbystycznym. Lepszym więc wyborem będzie waterjet wyposażony w pompę wzmacniaczową.
Dlaczego jednak warto, przy zakupie waterjeta, postawić właśnie na taką pompę i na takie rozwiązanie?
Z pewnością wszystkie wątpliwości rozwieje poradnik: „Jak mądrze wybrać waterjeta", który przygotowali specjaliści firmy Techjet – lidera w sprzedaży maszyn do cięcia wodą w Polsce.
- Ponad dekadę temu stanęliśmy przed tym samym wyborem, przed którym Ty stoisz teraz. Szukaliśmy rozwiązania, które będzie dla nas najbardziej wydajne i opłacalne. Poświęciliśmy na to bardzo dużo czasu i kosztowało nas to wiele nerwów, ale dzięki naszemu uporowi oraz dociekliwości udało nam się znaleźć rewelacyjnego waterjeta w wyjątkowo dobrej cenie. Wybrana maszyna okazała się niezawodna i bardzo prosta w obsłudze oraz serwisowaniu, jednak gdybyśmy wówczas mieli możliwość skorzystania z poradnika, to ryzyko związane z kupnem waterjeta ograniczylibyśmy do minimum – mówi Marcin Cegielski z firmy Techjet. - Z biegiem lat staliśmy się ekspertami w dziedzinie usługowego cięcia wodą, a także liderem w dostarczaniu waterjetów w Polsce, ponieważ postanowiliśmy umożliwić lokalnym przedsiębiorcom zakup wysokiej jakości waterjetów w przystępnych cenach poprzez wprowadzenie ich do swojej oferty, która w pewien sposób „zmusiła" innych dostawców technologii do obniżenia swoich cen. Doskonale znamy proces zakupu zarówno od strony sprzedawcy, jak i klienta. Teraz chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby proces podejmowania decyzji był dla Ciebie łatwiejszy, bezpieczniejszy i mniej czasochłonny niż w naszym przypadku.

Warto przed decyzją o zakupie waterjeta skorzystać z wiedzy praktyków w dziedzinie maszyn do cięcia wodą. Pomocny będzie tu poradnik, który możesz pobrać za darmo tutaj: http://techjet.eu/

Autor:
TECHJET Sp. z o. o.
Źródło:
TECHJET
Dodał:
TECHJET Sp. z o. o.

Czytaj także