empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2023-11-14
Ręczna spawarka laserowa FANUCI 4.0 PRO GenX - bestseller na rynku spawalniczym

Spawanie laserowe daje możliwość osiągania jeszcze lepszych efektów, nieosiągalnych przy wykorzystaniu tradycyjnych sposobów spawania. Zdecydowanym królem wśród wszystkich urządzeń spawalniczych dostępnych na rynku jest ręczna spawarka laserowa FANUCI 4.0 PRO GenX. Poznaj jej zaawansowane funkcje, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających z wielu branż. 

 

główne_AMU01381-HDR-Edit.jpg

 

Zalety spawania laserowego fiber

Spawanie laserowe fiber to technologia spawania przemysłowego, zastępująca spawanie tradycyjne. Proces spawania odbywa się zupełnie bezstykowo, co pozwala na zastosowanie w najbardziej zaawansowanych i wymagających branżach takich, jak lotnictwo, wojsko, przemysł samochodowy czy urządzenia medyczne. Spawanie laserem fiber to przede wszystkim wielokrotnie zwiększona prędkość spawania pozwalająca na oszczędność czasu. Poza tym, powstające spoiny są estetyczne, precyzyjne i nie wymagają żadnej dalszej obróbki. Spoiny są wytrzymałe, trwałe, nie powodują odkształceń termicznych. Sporą zaletą są także relatywnie niskie koszty eksploatacji oraz brak konieczności posiadania zaawansowanych kwalifikacji spawalniczych. Spawarka laserowa wykorzystująca włókna 

 

Ręczna spawarka laserowa FANUCI 4.0 PRO GenX- 

Spawarka laserowa FANUCI  Pro GENX 4.0 to urządzenie zapewniające szybkie spawanie różnorodnych materiałów. To bestseller na skalę światową, idealny do zastosowania w każdej dziedzinie przemysłu i szeroko pojętej produkcji. Spawarki laserowe FANUCI znane są na całym świecie przede wszystkim z wysokiej wydajności. Jej pracę można w łatwy sposób zautomatyzować z robotami, co daje jeszcze większe możliwości. Dzięki głowicy z ruchomą soczewką i automatycznym sterowaniem, istnieje możliwość korygowania wszelkich niedoskonałości materiału. Zastosowanie systemu kontroli FANUCI LaserWELD 4.0 Pro pozwala na zapisanie wstępnych parametrów spawania, co ułatwia i przyspiesza pracę. Gotowe programy dla danych materiałów czy rodzajów spawania mogą być przesyłane w sposób bezprzewodowy, co bardzo ułatwia i usprawnia pracę. Spawarka laserowa FANUCI to niewątpliwie krok w stronę nowoczesnej technologii spawalniczej. Spawarka laserowa FANUCI wyposażona jest niezawodną instalację elektryczną od ABB. ABB chronią przed efektami przepięć, zwarć czy wyładowań. Sporą zaletą i przydatną opcją jest możliwość monitorowania zużycia energii elektrycznej. 

 

Spawarka laserowa FANUCI PRO GenX 4.0
Spawarka laserowa FANUCI PRO GenX 4.0

 

Spawarki laserowe czwartej generacji FANUCI

Spawarki laserowe czwartej generacji działają w oparciu o najbardziej zaawansowane komponenty. Źródłem lasera jest FANUCI PowerON, dostępne są opcje o różnej mocy od 1000W do 3000W. Głowica lasera to RAPTOR 4.0 dostępna jest w wersji pojedycznej i podwójnej. Zintegrowana elektryka gwarantuje najwyższe parametry, a automatyczny podajnik drutu zapewnia komfortową pracę. Głowica laserowa RAPTOR 4.0 PRO posiada elektryczny system ruchomej wiązki z opatentowanym mechanizmem napędzającym soczewkę skupiającą. Głowica posiada także wydajne chłodzenie wodą, dzięki czemu praca jest stabilna i płynna. Głowica sterowania automatycznie pozwala na łatwe korygowanie niedoskonałości materiału. Dzięki wyposażeniu głowicy w szkiełka ochronne i chłodzenie cieczą, urządzenie jest bezpieczne, chronione przed przegrzaniem. Jego żywotność jest o wiele dłuższa. 

 

Gdzie kupić spawarkę laserową?

Wiele osób zastanawia się, gdzie kupić spawarkę laserową? Spawarkę laserową najkorzystniej jest kupić w sklepie internetowym Centrum Maszyn CNC. Na klientów czekają tu produkty najwyższej jakości, poważane w całej branży spawalniczej. 

 

Źródło:
Materiał nadesłany do redakcji