Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów INFORMACJA ARCHIWALNA
Ostatnia aktualizacja: 2022-08-22
Ostatnie sztuki spawarek laserowych w outletowych cenach dostępne od ręki!
Ostatnie sztuki spawarek laserowych w outletowych cenach dostępne od ręki!

PROMOCJA

Ostatnie sztuki spawarek laserowych w outletowych cenach dostępne od ręki!

⏳ Nie czekaj, zapytaj o szczegóły.
Tel. 660 195 855
E-mail: filtro@maszyny-polskie.pl

 

Zalety spawania laserowego:

Precyzja. Wysoka gęstość mocy wiązki i duże możliwości operowania jej parametrami umożliwiają spawanie nawet niewielkich elementów, co byłoby nieosiągalne w przypadku tradycyjnych metod. Użycie lasera pozwala uzyskać wąską spoinę i niewielkie dystorsje materiałów.

Jakość. Spawanie laserowe minimalizuje termiczne obciążenie łączonych elementów, ograniczając ich odkształcenia. Spoina jest czysta, najczęściej nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki mechanicznej (jedynie tam, gdzie estetyka jest największym priorytetem). Wszystko to idzie w parze ze znakomitą wytrzymałością spawów.

Szybkość. Spawarka laserowa umożliwia pracę nawet osiem razy szybszą niż tradycyjne spawanie TIG. Także w przypadku spawania ręcznego.

Efektywność. Spawanie laserowe to nie tylko szybkość pracy, ale także niskie koszty eksploatacji uzyskiwane między innymi dzięki ograniczeniu zużycia energii elektrycznej i braku dodatkowych materiałów spawalniczych.

Prostota. Spawanie laserowe, choć jest niezwykle zaawansowaną technologią, jednocześnie cechuje się prostotą po stronie użytkownika. Z obsługą spawarki laserowej świetnie poradzi sobie nawet osoba, która wcześniej nie miała do czynienia z tradycyjnymi metodami. Laser nie wymaga też stosowania topnika ani materiału wypełniającego, znacznie upraszczając pracę.

Uniwersalność. Spawarka laserowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zawodzą tradycyjne metody. Laser fiber umożliwia łączenie materiałów uznawanych dotychczas za trudnospawalne, od metali trudnotopliwych i aktywnych chemicznie po stopy. Spawanie laserowe może być stosowane w trudno dostępnych dla innych technik miejscach, zarówno przy łączeniu niewielkich, wymagających precyzji elementów, jak i w przypadku dużych, głęboko zgrzewanych spoin.

Kategoria komunikatu:

Promocje

Dodał:
Maszyny-Polskie.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także