
Lasery półprzewodnikowe stały się bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek. Z ich pomocą można obrabiać materiały od miękkiej stali do jej nierdzewnego stopu.
Możliwa jest również praca nad materiałami refleksywnymi, takimi jak miedź i aluminium w zakresie grubości blachy od 1 mm do 25 mm. Wszystkie elementy korzystające z tych materiałów mogą zostać produkowane z pomocą lasera półprzewodnikowego.
Dotychczas, nigdy wcześniej nie było możliwe uzyskanie tak szerokiego spektrum grubości blach i rodzajów materiałów przetwarzanych na jednym komputerze z doskonałą jakością. Przełomu dokonał innowacyjny laser BrigthLine.
Dzięki technologii BrightLine, po raz pierwszy w historii można uzyskać doskonałą jakość podczas cięcia grubych blach ze stali nierdzewnej. Możliwa jest dzięki niej obróbka blach o różnej grubości na jednym urządzeniu w zależności od zadania.
Kategoria wiadomości:
Z życia branży
- Źródło:
- mtdcnc

Komentarze (0)
Czytaj także
-
Laserowa obróbka metalu - współpraca z najlepszymi ma sens
W wielu dziedzinach ludzkiego życia liczy się dobrze ugruntowana wiedza oraz umiejętność jej użycia w praktyce. Ważną sprawą są tutaj także...
-
Kluczowa rola wycinarek laserowych w obróbce metali
www.automatyka.plWycinarki laserowe zrewolucjonizowały przemysł obróbki metali, oferując niezwykłą precyzję i efektywność. Dowiedz się, dlaczego są one...
-
-
-
-
-