Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2019-05-16   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-05-16
Produkcja części na targach w USA
Fot. Pixabay CC0
Fot. Pixabay CC0

Wiodącym wydarzeniem w branży produkcji części i druku 3D jest RAPID + TCT, targi odbywające się od 21 do 23 maja w Stanach Zjednoczonych.

Wśród wielu światowych liderów w tej dziedzinie znajdzie się również firma Renishaw, której głównym motywem w tym roku będzie wykorzystanie technologii w sektorze medycznym.

Marc Saunders, dyrektor AM Applications w Renishaw, powiedział: „Produkcja addytywna umożliwia projektowanie i produkcję bardziej złożonych urządzeń medycznych. Zmniejszając ograniczenia projektowe, klinicyści i producenci mogą poświęcić swój czas na przygotowanie się do bardziej złożonych warunków, dopasowanie urządzeń do anatomii danej osoby i, w wielu przypadkach, promowanie osteointegracji."

Podczas targów Saunders, razem z doktorem Alexisem Gangiem, wygłosi prezentację, która będzie miała na celu wyjaśnienie kwestii produkcji implantów kręgosłupa. Dr. Gang jest ortopedą i członkiem-założycielem Centrum Stosowanych Technologii 3D + UCSF. Będzie to uzupełnienie wystawy, na której zobaczyć będzie można najnowszy system AM – RenAM, składający się z czterech laserów w najpopularniejszych rozmiarach.

(KB)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
manufacturingtomorrow.com; renishaw.com
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :